Sklenka vína Ti neublíží a plnou bečku nevypiješ !

ZDARMA doprava při objednávce nad 2499,-Kč

 

Kdo víno má a nepije , kdo hrozny má a nejí je , kdo ženu má a nelíbá , kdo zábavě se vyhýbá , na toho vemte bič a hůl . To není člověk , to je vůl !                         Jan Werich


O NÁS
» Kdo jsme

Kdo jsme a proč náš obchod vlastně vznikl

Naší snahou je přinést Vám, zákazníkům, na stůl široký sortiment kvalitních vín od zatím méně známých vinařů. Jsme přesvědčeni, že i tato vinařství si zaslouží Vaši pozornost, protože produkují vynikající vína ,která mají rozhodně co zajímavého nabídnout.

Při svých návštěvách vinných sklepů jsme měli nejednou možnost poznat, že pokud se víno vyrábí poctivě, z kvalitních hroznů a správným technologickým postupem, může chutnat opravdu lahodně a to bez ohledu na vyprodukované množství.

Pokud tedy máte chuť trochu experimentovat a ochutnat něco zcela nového, či porovnat některou z Vašich oblíbených odrůd od menších vinařů, jste tu správně.

V současné době nabízíme vína zatím šesti moravských vinařství nacházejících se ve velkopavlovické a slovácké podoblasti. Produkce těchto vinařství se pohybuje v rozmezí od 10 do 60 tisíc lahví vína ročně. V případě některých šarží se může jednat o opravdové unikáty, kterých se v daném roce vyrobí jen několik set.

Věříme, že ochutnáte-li některé z námi nabízených vín, budete stejně příjemně překvapeni jako my, když do našeho obchodu zařazujeme každou další novou lahev vína.

Pořádáme také řízené degustace vedené přímo vinaři osobně , takže vám dáváme možnost setkání přímo s vinařem ,který vína z našeho e-shopu vyrábí.

Na zdraví!

Pavel & Alena Houfkovi

NGRiMjc2Z