Sklenka vína Ti neublíží
a plnou bečku nevypiješ !

Doprava ZDARMA při objednávce nad 3499,-Kč

Kdo víno má a nepije,
kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá,
kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl.
To není člověk , to je vůl !

Jan Werich

NOVINKY

arr3!!!UPOZORNĚNÍ!!!Dovolujeme si Vás informovat, že je náš e-shop od  25.1.2023 do 12.2.2023 mimo provoz. Vyřizování... arr3Vybrané vinařské akce 20231.4. Ze sklepa do sklepa - Velké Bílovice  15.4. Otevřené sklepy Perná 22.4. Den otevřených sklepů...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 245 Kč
skladem

KONTAKTY

Pavel Houfek
Ráj 588
582 82 Golčův Jeníkov
tel: +420 777 288 665
echtvina(a)gmail.com

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 38% Strašně moc 28% Nemnoho 16% Vůbec 18%

Vína z tohoto obchodu si mohou objednat pouze osoby starší 18 let !


O NÁS
» Kdo jsme

Kdo jsme a proč náš obchod vlastně vznikl

Naší snahou je přinést Vám, zákazníkům, na stůl široký sortiment kvalitních vín od zatím méně známých vinařů. Jsme přesvědčeni, že i tato vinařství si zaslouží Vaši pozornost, protože produkují vynikající vína ,která mají rozhodně co zajímavého nabídnout.

Při svých návštěvách vinných sklepů jsme měli nejednou možnost poznat, že pokud se víno vyrábí poctivě, z kvalitních hroznů a správným technologickým postupem, může chutnat opravdu lahodně a to bez ohledu na vyprodukované množství.

Pokud tedy máte chuť trochu experimentovat a ochutnat něco zcela nového, či porovnat některou z Vašich oblíbených odrůd od menších vinařů, jste tu správně.

V současné době nabízíme vína zatím šesti moravských vinařství nacházejících se ve velkopavlovické a slovácké podoblasti. Produkce těchto vinařství se pohybuje v rozmezí od 10 do 60 tisíc lahví vína ročně. V případě některých šarží se může jednat o opravdové unikáty, kterých se v daném roce vyrobí jen několik set.

Věříme, že ochutnáte-li některé z námi nabízených vín, budete stejně příjemně překvapeni jako my, když do našeho obchodu zařazujeme každou další novou lahev vína.

Pořádáme také řízené degustace vedené přímo vinaři osobně , takže vám dáváme možnost setkání přímo s vinařem ,který vína z našeho e-shopu vyrábí.

Na zdraví!

Pavel & Alena Houfkovi

YmE2ODdjYj