Sklenka vína Ti neublíží
a plnou bečku nevypiješ !

Doprava ZDARMA při objednávce nad 3499,-Kč

Kdo víno má a nepije,
kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá,
kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl.
To není člověk , to je vůl !

Jan Werich

NOVINKY

arr3!!!UPOZORNĚNÍ!!!Dovolujeme si Vás informovat, že je náš e-shop od  25.1.2023 do 12.2.2023 mimo provoz. Vyřizování... arr3Vybrané vinařské akce 20231.4. Ze sklepa do sklepa - Velké Bílovice  15.4. Otevřené sklepy Perná 22.4. Den otevřených sklepů...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 245 Kč
skladem

KONTAKTY

Pavel Houfek
Ráj 588
582 82 Golčův Jeníkov
tel: +420 777 288 665
echtvina(a)gmail.com

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 39% Strašně moc 29% Nemnoho 15% Vůbec 16%

Vína z tohoto obchodu si mohou objednat pouze osoby starší 18 let !


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky


Obchodní podmínky společnosti

Pavel Houfek
Ráj 588
Golčův Jeníkov
582 82

IČO 459 032 04
DIČ CZ 7006270843

I. Základní ustanovení
Tento nákupní řád je závazným ustanovením a shrnuje vzájemný obchodní vztah, podmínky, pravidla, práva a povinnosti mezi Vámi jakožto nakupujícím zákazníkem (dále jen kupující) a provozovatelem internetového obchodu www.echtvina.cz (dále jen prodávající). Provozovatelem internetového obchodu je fyzická osoba Pavel Houfek, Ráj 588, Golčův Jeníkov 582 82, IČO 45903204. Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím.

II. Objednání zboží a uzavření smlouvy
Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Pro objednávku jsou vyžadovány pouze informace nezbytně nutné ke spolehlivému doručení zboží (tedy jméno resp. jméno firmy, adresa, telefon a e-mail).

Objednávku může učinit Kupující přímo v internetovém obchodě, emailem, nebo telefonicky na kontaktním čísle prodávajícího. Po zadání objednávky do objednávkového systému (poté, co kupující dostane e-mailem potvrzení své objednávky) je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou.

Prodávající si vyhrazuje právo na vyřizování objednávek v jeho vyhrazeném čase a to: od PONDĚLÍ do PÁTKU v době od 9:00 do 14:00. Pokud vaše objednávka k nám dorazí mimo vyhrazený čas, bude zařazena k vyřízení v následujícím vyhrazeném čase. Prodávající si vyhrazuje právo na zasílání objednávek jím zvoleným dopravcem, pokud není domluven s kupujícím na jiné přepravě, osobním odběru, popřípadě jinak. Přeprava zboží probíhá každý pracovní den mimo SOBOTU , NEDĚLI a svátky . Kupující bere na vědomí a souhlasí se skutečností, že prodávající jej může v souvislosti s jeho objednávkou požádat o prokázání splnění podmínky dle § 12 odst. 1 pís. a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění, tj. že kupující není osobou mladší 18-ti let (např. prostřednictvím předložení kopie nebo obrazového záznamu průkazu totožnosti kupujícího). Na tuto žádost prodávajícího je kupující povinen reagovat v přiměřené lhůtě, kterou určí prodávající. Neprokázání této podmínky kupujícím na žádost prodávajícího je důvodem ke zrušení objednávky a odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího.

III. Cena
Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uváděné na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžiku uskutečnění objednávky. Objednáním zboží již změna ceny v internetovém obchodě nijak neovlivňuje cenu, která byla uvedena v objednávce.

Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány s DPH. Prodávající je plátcem DPH a zákazník může víno zakoupit jako reklamní a propagační předmět a při splnění podmínek dle zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů § 25 odst. 1 může hodnotu vína využít jako daňově odečitatelnou položku.

K ceně přičítáme částku za dopravu a balné prostřednictvím přepravní společnosti ve výši 300,-Kč při objednání do 3499,-Kč ,při objednávce nad 3499,-Kč je doprava zdarma. Dále využíváme služeb České pošty za následujících podmínek. Při objednání 1 - 12 lahví je dopravné a balné ve výši 250,-Kč ,při objednání 12 - 18 lahví je dopravné 300,-Kč dle rozměru zásilky .Větší počet kartonů po max.6-ti kusech rešíme individuálně se zákazníkem. Při převzetí zboží v sídle firmy jsou náklady nulové.

V případě, kdy kupující provede úhradu předem a prodávající není schopen zajistit dodání vybraného zboží, prodávající neprodleně vrátí plnění zákazníkovi dohodnutým způsobem. Lhůta je závislá na způsobu vrácení (převodem, poštovním převodem).

IV. Možnosti platby

Platba kartou 

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód-tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem 

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky. Loga banky

Platba na dobírku 

V hotovosti při převzetí zboží od dopravce ,připočítáváme částku ve výši 40,-Kč                                                             

Platba v hotovosti 

V hotovosti při převzetí zboží v sídle společnosti ,bez poplatku.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Daňový doklad je dodán spolu se zbožím i elektronicky přes e-mail.


VI. Dodací lhůta, čas a místo doručení
Obvyklá dodací lhůta je do 5 dnů od objednávky prostřednictvím České pošty resp. připsání platby na účet firmy.
Běžné dodací časy zásilkových společností jsou 10:00 - 18:00 každý pracovní den. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby zásilkových společností.
V případě, že prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do 5 dnů, kontaktuje kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s kupujícím způsob realizace této objednávky, eventuálně nahrazení zboží obdobným zbožím, které je aktuálně k dispozici.
Zásilka může být poslána na libovolnou adresu v celé ČR. V případě doručení do zaměstnání je nezbytné uvést název společnosti.

VII. Možnost odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího
Zrušit objednávku před expedicí je možné kdykoliv telefonicky na číslech 777 288 665, 605 178 113 nebo na základě e-mailu odeslaného kupujícím na e-mailovou adresu prodávajícího echtvina@gmail.com.

V souladu se zákonem č. 367/2000 má kupující jako soukromá osoba (nikoliv na IČ) právo do 14 dní od převzetí zboží odstoupit od smlouvy. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutné dodržet níže uvedený postup a podmínky:
Kontaktovat prodávajícího a písemně podat žádost o odstoupení od smlouvy. V žádosti je třeba uvést číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu nebo adresu pro vrácení peněz.

Vrácené zboží musí být v původním nepoškozeném obalu, nepoužité, nepoškozené a s přiloženým originálním dokladem o koupi. Vždy je nutné zabezpečit vracené zboží tak, aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů (např. použitím balicího papíru nebo kartonu).
Zboží nelze posílat zpět na dobírku, takováto zásilka nebude převzata. Je doporučeno zboží pojistit.

Při splnění výše uvedeného postupu a podmínek pro vrácení zboží budou peníze zaslány ,v plné výši včetně nákladů na dodání ,složenkou nebo převodem na účet zákazníka nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.


Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího z důvodu špatně uvedeného popisku zboží nebo špatného obrázku není možné. Závazný je vždy název zboží, které si zákazník objednal a potvrdil. Vyhrazujeme si možnost tiskové chyby na našich stránkách.

VIII. Odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího
Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s kupujícím) zejména v případech

  • když má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě kupujícího,
  • když není schopen doručit zboží v daném termínu,
  • v případech, že se zboží již nevyrábí nebo nebo nedodává,

V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou část kupní ceny, bude mu tato částka v plné výši a v co nejkratším termínu převedena zpět na jeho účet nebo adresu.

IX. Bezpečnost a ochrana osobních dat
Prodávající postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí, zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů. Pro registraci uživatele na internetovém obchodu www.echtvina.cz je prodávající oprávněn zpracovávat osobní údaje uživatele nebo osobní údaje poskytnuté či zadané uživatelem při registraci (zejména adresné údaje). Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné při plnění smlouvy, na jejímž základě prodávající poskytuje službu registrace na svém e-shopu a jejíchž smluvní stranou je uživatel, jako subjekt osobních údajů. Veškerá data získaná od zákazníků slouží výhradně pro vnitřní potřebu www.echtvina.cz. Tato data jsou uložena v interní databázi a jsou zabezpečena proti zneužití. Zákazník má právo požádat o výmaz z této databáze. Pokud uživatel předal či předá prodávajícímu osobní údaje jiných fyzických osob, je uživatel povinen tyto fyzické osoby informovat o zpracování osobních údajů a zajistit tak zákonnost zpracování osobních údajů. V opačném případě uživatel odpovídá prodávajícímu za způsobenou škodu.
Žádná data nejsou poskytována třetím osobám. Výjimkou z tohoto ustanovení je externí dopravce, kterému je na objednávce předáváno nezbytně nutné minimum údajů o zákazníkovi pro zajištění bezproblémového doručení zboží.


X. Záruka a reklamace
Po dodání neručí dodavatel za škody způsobené nevhodným zacházením nebo skladováním zboží ze strany zákazníka. Firma Pavel Houfek se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku a Zákonem na ochranu spotřebitele.
V případě reklamace kontaktujte pana Pavla Houfka, viz kontakty.

Reklamační řád
1. Na veškeré produkty se vztahuje zákonná záruční lhůta 6 měsíců ode dne předání zboží kupujícímu dle odpovídajících podmínek vinařského zákona 321/2004 Sb..
2. Kupující je povinen si produkt po jeho převzetí prohlédnout, aby zjistil případné zjevné vady, které obdržený produkt vykazuje. Pokud příjemce zjistí zjevné vady (např. poškozený obal), může zásilku odmítnout.
3. V případě, že při převzetí produktu a jeho kontrole kupující odhalí vadu (tzn. špatná těsnost korkové zátky, zakalení atd.) kontaktuje co nejdříve prodávajícího na e-mail echtvina@gmail.com (kdykoliv) nebo telefonicky na tel. číslech 777 288 665, nebo 605 178 113 od 9,00 do 16,30h. Do předmětu e-mailu vepiště reklamace.
4. Do 1 - 2 pracovních dnů vás budeme kontaktovat. Po odsouhlasení reklamace, zašlete reklamovaný produkt na níže uvedenou adresu:

Pavel Houfek
Ráj 588
Golčův Jeníkov 582 82

5. Spolu s reklamovaným produktem je nutné zaslat kopii dokladu o jeho zakoupení, který je přiložen k dodávce zboží.

6. Po dodání neručí dodavatel za škody způsobené nevhodným zacházením nebo skladováním zboží ze strany zákazníka.

7. V případě, že dojde mezi prodávajícím a kupujícím ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.czXI. Bonusy, slevy
Prodávající si váží svých zákazníků a nabízí jím různé bonusy a slevy. Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv tyto slevy změnit, zrušit nebo zavést slevy nové. Rozhodující a závazné jsou vždy ta pravidla pro poskytování slev, která jsou v okamžiku objednávky uvedená na internetových stránkách.


XII. Závěrečná ustanovení
Tyto obchodní podmínky platí v tom rozsahu a znění, které je uvedeno na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky.
Odesláním elektronické objednávky stvrzuje kupující prodávajícímu, že akceptuje výši ceny za objednané zboží včetně případných expedičních a dopravních nákladů a veškeré obchodní podmínky a ustanovení ve znění platném v momentě učinění a odeslání objednávky.

Ilustrační fotografie vín - vážení zákazníci i když se snažíme, všechny fotografie pravidelně aktualizovat - může se stát, že uvedená fotografie vína nebude 100% odpovídat vámi vybranému vínu.

MjcwNDRiM